![εικόνα βασιλόπιτας](https://ioanninachessclub.com/wp-content/uploads/2019/01/vasilopita2019.jpg)
Α. Την Κυριακή 26 Ιανουαρίου 2020 και ώρα 18:30 σας περιμένουμε όλους για την κοπή της βασιλόπιτας του Συλλόγου Ιωαννιτών Σκακιστών. Η παρουσία σας θα μας τιμήσει ιδιαίτερα.
![Σταμάτης Κούρκουλος-Αρδίτης](https://ioanninachessclub.com/wp-content/uploads/2019/04/stamatis-kurkulos-arditis1532935079.jpg)
Β. Το Σάββατο (1η Φεβρουαρίου 2020) και ώρα 19:30 θα διεξαχθεί διάλεξη από τον Πρωταθλητή Ελλάδος Σταμάτη Κούρκουλο. Περισσότερες πληροφορίες τις επόμενες ημέρες για το θέμα και το κόστος συμμετοχής.
![Nafpaktos](https://ioanninachessclub.com/wp-content/uploads/2020/01/Nafpaktos_s_698600170_560-1.jpg)
Γ. Το Σάββατο (15η Φεβρουαρίου 2020) οργανώνεται από μέλη του σωματείου εκδρομή στην πόλη της Ναυπάκτου για συμμετοχή στο Ομαδικό Ράπιντ Φιλίας Ναυπάκτου.