![](https://ioanninachessclub.com/wp-content/uploads/2023/08/367024832_274556541988915_7345963274267325364_n-659x1024.jpg)
Στην πιο σημαντική πανελλήνια σκακιστική διοργάνωση συμμετέχει από σήμερα η αγωνιστική μας ομάδα.
Η διοργάνωση λαμβάνει χώρα στον πολυχώρο “Μάνος Λοΐζος” στη Νίκαια Αττικής. 34 δεκαμελείς ομάδες θα λάβουν μέρος. Η ομάδα μας αναζητά το πλασάρισμα στην 20άδα που θα της δώσει την παραμονή στην κατηγορία.
Ευχόμαστε καλή επιτυχία στην ομάδα μας και καθαρό μυαλό και αγωνιστικό πνεύμα στους αθλητές μας.